Ekskluzywne szlafroki, podomki i piżamy


Marka ESQUE istnieje od 1995r. i jest jednym z liderów na polskim rynku mody damskiej i męskiej. Specjalizujemy się w produkcji bielizny nocnej i ogólnie pojętej odzieży domowej  dla kobiet i mężczyzn. Nasze piżamy, koszule nocne i szlafroki rozpoznawalne są zarówno w kraju jak i zagranicą. Marka skierowana jest do osób, które cenią sobie elegancję i wyrafinowanie. Nienaganne kroje, piękne tkaniny oraz wygoda noszenia  to jej wyróżnik wszystkich naszych wyrobów.

80% tkanin użytych do produkcji kolekcji ESQUE, sprowadzane jest z uznanych fabryk włoskich, niemieckich, hiszpańskich, w których zaopatrują się najbardziej znane marki odzieżowe na całym świecie.

Nasi klienci cenią nas za doskonałą jakość wyrobów, za ich precyzyjne wykończenie dbałość o detale i przede wszystkim szlachetne tkaniny.  Doceniają nas zarówno klienci w mniejszych jak i większych rozmiarach.

Indywidualne zamówienia hurtowe. Jako zakład produkcyjny, możemy przyjąć prawie każde zlecenie otrzymane od klienta hurtowego, dopasowując się do jego indywidualnych potrzeb co do sugerowanego wzoru, koloru i kroju.

Linia szlafroki damskie to całoroczne modele dla pań ceniących funkcjonalność, wygodę oraz wyjątkowy styl. Podomka jest propozycją dla osób  ceniących wygodę noszenia oraz funkcjonalność połączoną z ciekawym wzornictwem.

Szlafroki męskie to oferta skierowana dla panów lubiących klasyczny, elegancki fason w stonowanych kolorach.

UNIKALNA OFERTA (co nas wyróżnia)

  • spójna stylistyka i ogólna  elegancja produktów
  • precyzja wykonania
  • dbałość o szczegóły i detale
  • terminowość wykonywanych usług
  • możliwość wprowadzania zmian  w istniejących modelach wg życzenia klienta
  • duży wybór modeli
  • elastyczność we współpracy z klientami
  • wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza
  • krótkie terminy realizacji zamówień
  • doświadczenie  handlowe na wielu rynkach

Tkaniny i Dzianiny z najwyższej półki

Tkanina frotte, dzianina welurowa, dziania poliestrowa WELLSOFT, satyna bawełniana, dzianiny z micromodalu, dzianiny wiskozowe i bawełniane gładkie i drukowane, to najczęściej  wykorzystywane w naszej produkcji materiały. Wyróżniają się one wyjątkową trwałością, posiadają dobrą  termoregulację i spełniają najnowsze normy jakościowe.


Zdobienia: hafty, gipiury, koronki, obszywki z różnych materiałów, taśmy ozdobne, cekiny, dżety, oczka ze sztucznymi kamieniami itp. To detale nadające wyjątkowy styl wyrobom, jednocześnie często są identyfikatorem marki ESQUE.